Informatiebijeenkomst reis naar Jordanië en Israël

Informatiebijeenkomst reis naar Jordanië en Israël

 

Pastor Bernard Buit organiseert van 11 tot en met 22 juni 2019 een rondreis door Jordanië en Israël. In Jordanië wordt een bezoek gebracht aan Petra de voormalige hoofdstad van de Nabateeërs welke is uitgehakt in de rotsen. We brengen een bezoek aan de berg Nebo, vanwaar Mozes het Beloofde Land mocht zien. Israël is het Heilige Land: een land vol verhalen en geschiedenis.  Israël is een bestemming die veel mensen minstens één keer in hun leven willen bezoeken. Nergens ter wereld is de Bijbelse sfeer zo tastbaar aanwezig en leven verschillende geloofsgemeenschappen zo dicht bij elkaar. Tijdens deze uitgebreide rondreis bezoekt u veel plaatsen uit de Evangeliën en komen veel verhalen opnieuw tot leven.

Op donderdag 24 januari 2019 om 20.00 uur is er een informatiebijeenkomst over deze reis in de pastorie van Winschoten, Langestraat 75, 9671 PC  Winschoten. Voor deze bijeenkomst bent u van harte uitgenodigd. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met pastor Bernard Buit: pastorbuitveendam@netvisit.nl of tel.: 0598-470712.

Deel dit artikel