Kerstactiviteit in Veendam

Kerstactiviteit – Kerststukjes maken voor zieken en ouderen in onze geloofsgemeenschap in Veendam

Tijdens de kerstperiode willen wij graag de zieken en ouderen in onze geloofsgemeenschap extra aandacht geven om te laten weten dat ze niet vergeten worden. Samen met de bloemsiergroep willen wij met onze kinderen een aantal kerststukjes maken om deze vervolgens langs te brengen bij deze mensen.

Op zaterdag 9 december van 15.00h tot 16.00h gaan wij de kerststukjes maken. Kom jij/ komen jullie ook helpen?  In verband met de inkopen horen wij het graag als je komt voor 1 december, opgeven via kan via geloofsgemeenschapveendam@netvisit.nl

Namens de Kinderwoorddienstgroep van de Rooms Katholieke geloofsgemeenschap in Veendam.

 

Voor wie: kinderen tussen 3 en 7 en oudere kinderen met hun ouders of opa’s en oma’s

Waar:            in de Rooms Katholieke kerk (Boven Oosterdiep 79)

Wanneer: zaterdag 9 december van 15.00h tot 16.00h

Vragen/ Opgeven:  email naar geloofsgemeenschapveendam@netvisit.nl

 

Deel dit artikel