Rentmeesterschap: Schilderen bij de Fraeijlemaborg

SCHILDEREN rond de Fraeylemaborg en in het Slochterbos

Het thema van deze schilderavond is: Verbondenheid. Wanneer we denken aan de grootsheid van onze wereld en aan alles en iedereen wat erop leeft dan lijkt het als of we leven in een wereld van de onbeperkte mogelijkheden. Ook al voel je dat soms niet, alles en iedereen is met elkaar verbonden.  We hebben voor een plek gekozen waar je je fantasie goed kunt laten waaien:  de Fraeylemaborg en het Slochterbos.  Je bent daar van harte welkom. Je hoeft je mogelijkheden of onmogelijkheden op het gebied van het schilderen of tekenen niet te kennen! Schilderen is gewoon doen; het resultaat is altijd verrassend. Hier ligt je kans dat te ontdekken. Plezier staat voorop!

We zien jullie op woensdagavond 4 juli om 18.00 uur op de parkeerplaats van de Fraeylemaborg. De schilderavond duurt tot ongeveer 20.30 uur. Het is niet noodzakelijk, maar als je een ezel hebt is het wel handig om die mee te nemen. Dat geldt ook voor verf en kwasten. Voor een doek wordt gezorgd.

Heb je nog vragen, mail Reinder Bleeker (bleekelly@gmail.com). Bij Reinder kun je je ook opgeven!

 

 

 

 

 

 

 

 

Deel dit artikel