Inzegening Mariakapel Nieuwe Pekela

 

In de zomer van vorig jaar hebben we het idee gelanceerd om bij de begraafplaats een kleine Mariakapel te bouwen. Dit zorgde voor veel positieve reacties, financiële bijdragen en het ter beschikking stellen van bouwmaterialen.

De afgelopen maanden is er door veel vrijwilligers hard gewerkt aan de realisering van een Mariakapel. Het resultaat mag er zijn, een mooi kapelletje om even een kaarsje op te steken of voor zomaar een moment van stilte en gebed.

We hebben meimaand Mariamaand uitgekozen als geschikt moment om de kapel in te zegenen.

Dit zal plaatsvinden op vrijdag 10 mei door pastoor A. Buter.

De plechtigheid begint om 19.00 uur.

U bent uiteraard van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn en dit samen te vieren.

Na afloop is er koffie in de parochiezaal. Bij mooi weer zal dit buiten zijn.

Deel dit artikel