Madre Rosetta breekt record!

 

Wie had dat kunnen denken! Dit najaar is de verkoop van de bolchrysanten door de grens van 500 stuks gegaan! Geweldig toch. En dat dank zij een groot aantal vrienden, familieleden en zeer zeker parochianen. Echt wel veel mensen uit de parochie van Norbertus hebben deze actie van Madre Rosetta gesteund en hebben hun tuin of terras verfraaid met deze prachtige planten. Wit, roze, paars of roest waren ook dit jaar weer de kleuren. Vorig jaar werden er opvallend veel paarse gekocht en dit jaar lag de kleur roest op kop bij de verkoop. De kweker waar we de chrysanten van betrekken, staat ook helemaal achter de actie. Al een aantal jaren houdt hij de prijs gelijk, waarmee ook hij zijn steentje bijdraagt. De winst die gemaakt wordt, is een mooie bijdrage voor de projecten die ondersteund worden. Ook deze keer weer mensen die in hun eigen omgeving hielpen door de chrysanten bij buren en vrienden te verkopen. Met o.a. een record bestelling van maar liefst 21 stuks

 

Naast de bovenstaande actie loopt de jamactie. Die draait als een kleine tierelier. Frans, de koster van de Vituskerk, is hierbij een grote steun. Hij heeft in de pastorie een speciale jamtafel ingericht. En zodra de potjes weer bijna allemaal verkocht zijn, belt hij weer voor nieuwe. Ook spaart hij lege potjes voor het komende jaar en dat wordt zeker op prijs gesteld. Daarnaast wordt in de kerken van Oude en Nieuwe Pekela, Veendam en Hoogezand jam verkocht. De kick die het geeft, als Bernard Meulman 150 potten op komt halen voor de kerken, is geweldig! Zo samen te mogen werken voor dat ene doel, Madre Rosetta, is fantastisch. De vraag of de opbrengst van deze twee acties samen interessant is? Jazeker! Als alle beschikbare jam verkocht is,  gaan we ook daarmee een record behalen. Dan passeren we het bedrag van maar liefst €3000,-.                                                                                    ‘Obrigada, obrigada’ beste mensen. Dank, dank jullie wel. Jullie zijn fantastisch!

Deel dit artikel