RK Tienerweekenden in 2023

Na de geslaagde tienerweekenden van het afgelopen jaar heeft het Jongerenplatform voor 2023 weer twee fantastische tienerweekenden gepland! Ook deze weekenden zullen bij de Blauwe Zusters in Heiloo zijn.

In de weekenden van 28 -30 april en 24-26 november zullen de tienerweekenden plaatsvinden,  speciaal voor tieners van 12–18  jaar. Een weekend met catechese, ontmoeting, leren en leven bij en met zusters, spelactiviteiten en veel gezelligheid!

“De activiteiten waren erg leuk en gezellig. Ik heb nieuwe dingen geleerd over de kerk en ik heb veel nieuwe vrienden gemaakt!” – is een reactie van één van de deelnemers aan het tienerweekend .

De aankomst is op vrijdagavond rond 18.00 uur. Hier beginnen we met z’n allen met avondeten, ook voor de ouders die de deelnemers brengen. Op zondag rond 13.00 uur gaan we weer naar huis. Hierbij is er voor de ouders die ophalen de mogelijkheid om de mis om 10.30 uur mee te vieren en mee te lunchen. De kosten voor het weekend zijn € 30,-  per persoon.

Mochten de kosten en/of het vervoer een probleem zijn, stuur dan even een mailtje naar jongerenbisdomgl@gmail.com.

Aanmelden voor deze tienerweekenden kan via deze link: https://forms.gle/ZcWFaAVSW6vz7KAj6

Deel dit artikel