Roepingenavonden en Roepingenweekenden in 2022

 

Na succesvolle avonden én een ochtend worden de roepingenavonden voortgezet in 2022. Iedere derde vrijdag van de maand organiseert pastoor Tjitze Tjepkema in Heerenveen de roepingenavond. Elke avond begint met een Eucharistieviering, waarna met z’n allen gegeten wordt. Daarna volgt catechese aan de hand van de Youcat bijbel. Tijdens de avonden is veel ruimte voor gesprek. Zo leren jongeren elkaar kennen en leren ze over elkaars roeping. Deelnemers komen uit het hele bisdom en een aantal van daarbuiten; allemaal in de leeftijd van 18 tot 35 jaar.

Benieuwd? De roepingenavonden staan open voor alle geïnteresseerden in de leeftijd van 18 tot 35 jaar. Voor meer informatie en aanmelding kun je contact opnemen met Johan Krijnsen: M 06-25248674 of via de mail: johankrijnsen@hotmail.com

Data van Roepingenavonden en kloosterweekenden in 2022:

 • 21 januari
 • 18-20 februari – Roepingenweekend in klooster Thuine (meer informatie, zie contactpersoon)
 • 18 maart
 • 13 april – Chrisma mis in Groningen voor wijding van de heilige oliën
 • 20 mei
 • 17 juni
 • 15 juli
 • 19 augustus
 • 16 september
 • 14-16 oktober – Roepingenweekend in klooster Thuine (meer informatie, zie contactpersoon)
 • 18 november
 • 16 december

 

 

Roepingenweekenden_2022_flyer

Deel dit artikel