Kracht Beweging Ontmoeting is de slogan van onze KBO .
We gingen er op uit!
Op woensdag 3 september zijn we naar de mooie Borg Verhildersum bij Leens gegaan Niet op de gebruikelijke dinsdag, maar deze keer op woensdag!!
Onze vertrekplaats was, zoals we vaker hadden gedaan, vanaf het Rembrandtplein in Hoogezand en we vertrokken om 10.00 uur. We gingen met eigen vervoer naar de Borg in Leens. En bij de Borg begonnen we de dag met koffie en zelf gemaakt gebak. Daarna een bezoek aan het boerderijmuseum met werken van de Ploeg en na de lunch een rondleiding olv een gids door de Borg.
Een uitstekend buffet met verschillende broodsoorten, diverse soorten kaas en vleeswaren, kroketten, fruitsalade, sapjes, melk, karnemelk en de kok kwam zelf om ons te vertellen over de eigen en door de boerderij gemaakte kazen en vleessoorten.
In onze gemeente werken werken we samen met de PCOB die al een aantal jaren erg goed verloopt. Ook worden we door een aantal leden vertegenwoordigd in een werkgroepen van de gemeente en het Poso. Als u nieuwsgierig wordt naar ons doen en laten, kijk dan eens op onze site
kbopcobmiddengroningen.nl of www.poso-middengroningen.nl
